Maria de Fátima wint Top 2000 - De Covers André Hazes-cover in fadoformaat gekozen tot de beste zaterdag 8 januari, 2011

Met het nummer Ele Acredita em Mim (Hij gelooft in mij) is fadozangeres Maria de Fátima winnares geworden van Top 2000 - De Covers. In een live-tv-uitzending van de NTR op Oudejaarsavond werd haar versie van de André Hazes-klassieker Zij Gelooft in Mij door de vakjury uitgeroepen tot beste cover van een nummer uit de Top 2000. De jury bestond uit Leo Blokhuis, Jamai, Stevie Ann, Manuela Kemp, Bert Kranenbarg en Ron Stoeltie.


De Portugese Maria de Fátima (Lissabon, 1961) woont sinds de jaren tachtig in Amsterdam en koestert sinds haar komst naar Nederland een grote bewondering voor volkszanger André Hazes. Zij ziet haar versie dan ook als een eerbetoon aan de zanger en haar kans om het Nederlandse levenslied en de Portugese Fado met elkaar te verbinden.

Klik hier om de download-singel van Ele Acredita em Mim te verkrijgen.
 


meer nieuws
Geweldig concert in Amare
donderdag 15 oktober, 2026
Alternatief Inkomen als moreel kompas
zaterdag 10 oktober, 2026
Eerste Nederlandstalige programma
dinsdag 29 september, 2026
Tussen ticketing en tiktok: van Club Kazoo tot Kronkel Festival
zondag 20 september, 2026
Vreugde en verbondenheid in de strijd tegen onrecht
zondag 6 september, 2026
Prix Hassan Mégri in Rabat uitgereikt aan Kasba
vrijdag 4 september, 2026
Seizoen 15 eindigt wederom met een klapper
zaterdag 29 augustus, 2026
Malagassisch duo Belamba presenteert debuutalbum
donderdag 27 augustus, 2026
Instrumenten die wedijveren in sonoriteit
vrijdag 7 augustus, 2026
Een muzikale terugblik op het WK 2026
vrijdag 7 augustus, 2026